(+371) 22084444
[email protected]

MAKSĀJUMU METODES

Par Visa

Visa - ir globāla norēķinu sistēma, kas nodrošina patērētājus, uzņēmumus, finanšu institūcijas un valdības vairāk nekā 200 valstīs visā pasaulē ar piekļuvi ātram, drošam un uzticamam elektronisko maksājumu tiklam. Elektroniskie maksājumi tiek veikti, izmantojot globālo inovācijas apstrādes sistēmu VisaNet, kas var darboties ar vairāk nekā 24000 darījumiem sekundē. Tas nodrošina patērētājiem aizsardzību pret krāpšanu, bet tirdzniecības un pakalpojumu uzņēmumiem garantē maksājumu īstenošanu. Plašāku informāciju par Visa pakalpojumiem Jūs varat atrast šeit.

Par MasterCard

MasterCard ir starptautisko finanšu pakalpojumu uzņēmums un maksājumu nozares līderis. Jau vairāk par četrdesmit gadiem, MasterCard ir bijis galvenais dzinējspēks e-komercijas centrā, padarot pasaules ekonomiku drošāku, efektīvāku un caurspīdīgāku visiem. Patērētāji, tirgotāji, biznesa partneri un valdības visos pasaules tirgos ir ieguvuši MasterCard inovatīvo produktu un risinājumu priekšrocības, kas paredzētas, lai padarītu klientu dzīvi vieglāku. Plašāku informāciju par MasterCard pakalpojumiem Jūs varat atrast šeit.

Par Paypal

PayPal ir viens no pasaules līderiem maksājumu un līdzekļu pārskaitījumiem caur Internetu. PayPal ir drošs, viegls un ātrs veids, kā maksāt un saņemt līdzekļus online-režīmā. PayPal veicina e-komercijas nozares globālo attīstību. PayPal maksājumu operācijas ir iespējams veikt dažādās ģeogrāfiskās vietās un dažādās valūtās. Uzņēmuma pakalpojumi ir pieejami daudzās valodās. Plašāku informāciju par PayPal pakalpojumiem Jūs varat atrast šeit.

Par Skrill

Skrill nodarbojas ar elektroniskajiem naudas pārskaitījumiem kopš 2001.gada un šobrīd ir viens no vadošajiem uzņēmumiem elektronisko maksājumu īstenošanā. Pateicoties starptautiskajam maksājumu tīklam, kas piedāvā vairāk nekā 100 maksāšanas iespēju, Skrill ļauj paplašināt savu biznesu un iekļūt pasaules tirgū. Skrill apkalpo vairāk nekā 156 000 uzņēmumu, nodrošinot tos kā ar vienkāršajiem risinājumiem, kurus integrē ar vienu darbību, tā arī ar individuālo maksājumu tehnoloģijām, kas speciāli izstrādātas īpašām prasībām. Plašāku informāciju par Skrill pakalpojumiem Jūs varat atrast šeit.

Par WebMoney

WebMoney Transfer ir starptautiskā norēķinu sistēma un vide uzņēmējdarbības tīklā, kas dibināta 1998.gadā. WebMoney sistēma sniedz pakalpojumus, kuri ļauj vest uzskaiti, mainīt valūtas norēķinu līdzekļus, piesaistīt finansējumu, risināt strīdus un slēgt drošus darījumus. Tehnoloģija, kuru WebMoney izmanto, piedāvā iespēju visiem kopīgo saskarņu sistēmas lietotājiem lietot un pārvaldīt savas īpašuma tiesības uz vērtslietām, kas tiek glabāti specializētajos uzņēmumos. Plašāku informāciju par WebMoney pakalpojumiem Jūs varat atrast šeit.